Flat Brush Bold

Hodnocení písmaFlat Brush Bold: 3.86 14 5

Ozdobná písma

Písma latinky


Na této stránce si můžete stáhnoutFlat Brush Bold písmo verzeAltsys Fontographer 4.1 2/1/95, které patří do rodinyFlat Brush (Bold obrysu). Výrobcem písma jeFlat-Brush-Bold. StáhněteFlat Brush Bold zdarma nacs.GetFonts.net. Toto písmo patří do následujících kategorií:ozdobná písma,písma latinky. Velikost písma – pouze58 Kb

PísmoFlat Brush Bold
zobrazení:465 komentáře
Podpořte tento projekt!
Řekněte o nás svým kamarádům:

Autorská práva Copyright 1994 Bay Animation Inc. All Rights Reserved.
Rodina Flat Brush
Obrysy Bold
Odsazení Altsys Fontographer 4.1 Flat Brush Bold
Celé jméno Flat Brush Bold
Verze Altsys Fontographer 4.1 2/1/95
Název PostScriptu FlatBrushBold
Výrobce Flat-Brush-Bold
Velikost 58 Kb

Náhled naFlat Brush Bold


Náhled písmaFlat Brush Bold
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Barva textu:
Pozadí:
Přepnout barvy

    PísmoFlat Brush Boldpro stránky

    PísmoFlat Brush Bold můžete propojit se svými stránkami, aniž byste ho stahovali z našeho serveru. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených pokynů:

    1. Zvolte si nejvhodnější možnosti instalace písma a na své stránky přidejte tento kód (vložte ho bezprostředně za otevírací značku <head>):


        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=flat-brush-bold" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=flat-brush-bold);
      

    2. Aktivujte ve svém CSS písmo pro text:

        font-family: 'Flat Brush Bold', arial;
      

    Vzor zdrojového kódu:

    <html>
      <head>
        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=flat-brush-bold" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Flat Brush Bold', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withFlat Brush Bold!</div>
      </body>
    </html>
    

    Výsledek:

    Making the Web Beautiful withFlat Brush Bold!

    Můžete použít různé styly a CSS a pomocí naší knihovny efektůzískat tím atraktivní a individuální vzhled svých stránek .


    Další obrysy

    PísmoFlat Brush Normal

    Flat Brush Normal »

    Rodina:Flat Brush

    Obrysy:Normal

    Velikost:54 Kb


    PísmoFlat Brush Italic

    Flat Brush Italic »

    Rodina:Flat Brush

    Obrysy:Italic

    Velikost:58 Kb


    Komentáře



    Předchozí písmo:

    « FlashDLig

    PísmoFlashDLig

    Další písmo:

    Flat Brush Italic »

    PísmoFlat Brush Italic