Kabarett Simple Thin

Hodnocení písmaKabarett Simple Thin: 3.86 7 5

Ozdobná písma

Písma cyrilice

Písma latinky

Ruská písma


Na této stránce si můžete stáhnoutKabarett Simple Thin písmo verzeVersion 1.00 2004 initial release, které patří do rodinyKabarett Simple (Thin obrysu). Výrobcem písma jeKabarett-Simple-Thin. StáhněteKabarett Simple Thin zdarma nacs.GetFonts.net. Toto písmo patří do následujících kategorií:ozdobná písma,písma cyrilice,písma latinky. Velikost písma – pouze82 Kb

PísmoKabarett Simple Thin
zobrazení:543 komentáře
Podpořte tento projekt!
Řekněte o nás svým kamarádům:

Autorská práva Copyright (c) Ivan Zeifert works, 2004. All rights reserved.
Rodina Kabarett Simple
Obrysy Thin
Odsazení IvanZeifertworks: Kabarett Simple Thin: 2004
Celé jméno Kabarett Simple Thin
Verze Version 1.00 2004 initial release
Název PostScriptu KabarettSimple-Thin
Výrobce Kabarett-Simple-Thin
Velikost 82 Kb
Obchodní značka Kabarett Simple Thin is a trademark of Ivan Zeifert works.

Náhled naKabarett Simple Thin


Náhled písmaKabarett Simple Thin
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Barva textu:
Pozadí:
Přepnout barvy

    PísmoKabarett Simple Thinpro stránky

    PísmoKabarett Simple Thin můžete propojit se svými stránkami, aniž byste ho stahovali z našeho serveru. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených pokynů:

    1. Zvolte si nejvhodnější možnosti instalace písma a na své stránky přidejte tento kód (vložte ho bezprostředně za otevírací značku <head>):


        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=kabarett-simple-thin" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=kabarett-simple-thin);
      

    2. Aktivujte ve svém CSS písmo pro text:

        font-family: 'Kabarett Simple Thin', arial;
      

    Vzor zdrojového kódu:

    <html>
      <head>
        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=kabarett-simple-thin" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Kabarett Simple Thin', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withKabarett Simple Thin!</div>
      </body>
    </html>
    

    Výsledek:

    Making the Web Beautiful withKabarett Simple Thin!

    Můžete použít různé styly a CSS a pomocí naší knihovny efektůzískat tím atraktivní a individuální vzhled svých stránek .


    Komentáře



    Předchozí písmo:

    « KB Vibrocentric

    PísmoKB Vibrocentric

    Další písmo:

    Kabel Medium ExtraBold »

    PísmoKabel Medium ExtraBold