LED BOARD

Hodnocení písmaLED BOARD: 4.07 14 5

LCD písma

Písma latinky


Na této stránce si můžete stáhnoutLED BOARD písmo verzeVersion 1; September 30, 2000, které patří do rodinyLED BOARD (Regular obrysu). Výrobcem písma jeLED-BOARD. Designér -High-Logic - Erwin Denissen (pro komunikaci použijte následující adresy:http://www.high-logic.com/). StáhněteLED BOARD zdarma nacs.GetFonts.net. Toto písmo patří do následujících kategorií:lcd písma,písma latinky. Velikost písma – pouze170 Kb

PísmoLED BOARD
zobrazení:964 komentáře
Podpořte tento projekt!
Řekněte o nás svým kamarádům:

Autorská práva Copyright 2000 Paul Hustava - [email protected]
Rodina LED BOARD
Obrysy Regular
Odsazení LED BOARD
Celé jméno LED BOARD
Verze Version 1; September 30, 2000
Název PostScriptu LED BOARD
Výrobce LED-BOARD
Velikost 170 Kb
Obchodní značka LED Message Board Font
Designér High-Logic - Erwin Denissen
URL designéra http://www.high-logic.com/
URL poskytovatele http://www.high-logic.com/
Popis Template

Náhled naLED BOARD


Náhled písmaLED BOARD
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Barva textu:
Pozadí:
Přepnout barvy

    PísmoLED BOARDpro stránky

    PísmoLED BOARD můžete propojit se svými stránkami, aniž byste ho stahovali z našeho serveru. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených pokynů:

    1. Zvolte si nejvhodnější možnosti instalace písma a na své stránky přidejte tento kód (vložte ho bezprostředně za otevírací značku <head>):


        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=led-board" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=led-board);
      

    2. Aktivujte ve svém CSS písmo pro text:

        font-family: 'LED BOARD', arial;
      

    Vzor zdrojového kódu:

    <html>
      <head>
        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=led-board" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'LED BOARD', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withLED BOARD!</div>
      </body>
    </html>
    

    Výsledek:

    Making the Web Beautiful withLED BOARD!

    Můžete použít různé styly a CSS a pomocí naší knihovny efektůzískat tím atraktivní a individuální vzhled svých stránek .


    Komentáře



    Předchozí písmo:

    « LED BOARD REVERSED

    PísmoLED BOARD REVERSED

    Další písmo:

    LEDLIGHT »

    PísmoLEDLIGHT