Valimo RMX

Hodnocení písmaValimo RMX: 3.50 6 5

Alternativní písma

Písma latinky


Na této stránce si můžete stáhnoutValimo RMX písmo verze001.000, které patří do rodinyValimo RMX (Regular obrysu). Výrobcem písma jeValimo-RMX. StáhněteValimo RMX zdarma nacs.GetFonts.net. Toto písmo patří do následujících kategorií:alternativní písma,písma latinky. Velikost písma – pouze88 Kb

PísmoValimo RMX
zobrazení:654 komentáře
Podpořte tento projekt!
Řekněte o nás svým kamarádům:

Autorská práva http://fenotype.com
Rodina Valimo RMX
Obrysy Regular
Odsazení FONTLAB30:TTEXPORT
Celé jméno Valimo RMX
Verze 001.000
Název PostScriptu ValimoRMX
Výrobce Valimo-RMX
Velikost 88 Kb

Náhled naValimo RMX


Náhled písmaValimo RMX
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Barva textu:
Pozadí:
Přepnout barvy

    PísmoValimo RMXpro stránky

    PísmoValimo RMX můžete propojit se svými stránkami, aniž byste ho stahovali z našeho serveru. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených pokynů:

    1. Zvolte si nejvhodnější možnosti instalace písma a na své stránky přidejte tento kód (vložte ho bezprostředně za otevírací značku <head>):


        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=valimo-rmx" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=valimo-rmx);
      

    2. Aktivujte ve svém CSS písmo pro text:

        font-family: 'Valimo RMX', arial;
      

    Vzor zdrojového kódu:

    <html>
      <head>
        <link href="https://cs.getfonts.net/allfont.css?fonts=valimo-rmx" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Valimo RMX', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withValimo RMX!</div>
      </body>
    </html>
    

    Výsledek:

    Making the Web Beautiful withValimo RMX!

    Můžete použít různé styly a CSS a pomocí naší knihovny efektůzískat tím atraktivní a individuální vzhled svých stránek .


    Komentáře



    Předchozí písmo:

    « Highway to Heck

    PísmoHighway to Heck

    Další písmo:

    AntFarm »

    PísmoAntFarm